Hijyen Eğitimi Yönetmeliği kapsamında faaliyet gösteren işletmelerin, personellerine vermekle yükümlü olduğu hijyen eğitimini, en kısa ve en yasal yoldan edinmesi adına bu projeyi ortaya koymuş bir firmayız.

 

Ne yapıyoruz?

Yönetmelik kapsamına giren ve hijyen eğitimi belgesi bulunmadığı halde işçi çalıştıran firmalar ve iş başvurusunda kendisinden hijyen eğitimi belgesi istenen işçilerin kolay yoldan belge almalarına yardımcı oluyoruz.

Amacımız, Halk Eğitim Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü’ne doğrudan başvurmanız halinde gerekli olan;

– Kurs açma yeter sayısı olan 12 kişilik çoğunluğu sağlamaktan,
– Halk Eğitim Müdürlüğü ile protokol imzalamaktan,
– Ayrı ayrı hesaplara kurs ve protokol ücreti yatırmaktan,
– E-Yaygın sistemi üzerinden zorlu veri girişinden,
– Belgenin çıkıp çıkmadığını kontrol etmekten,
– Ve benzeri bir çok işlem yükünden sizi kurtarmak.

 

Nasıl yapıyoruz?

Bizimle tek yapmanız gereken eğitim alacak kişinin TC Kimlik numarası ve doğum tarihi ile hijyen.org üzerinden veya telefonla bize başvurmak.

Çünkü bizim zaten Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğü ile protokolümüz var. Ayrıca her hafta sonu periyodik olarak Halk Eğitim Merkezi’nde kurs düzenliyoruz. İster bir, ister yüz kişi için bize başvurabilirsiniz. Biz Kursu organize ediyoruz,size en yakın yer ve size en uygun zamanda gerekirse yerinde eğitim olacak şekilde eğitim almanızı sağlıyoruz.Sertifikalar hazır olunca da teslim ediyoruz! Her şey bundan ibaret!

Siz de değerli zamanınızı gereksiz prosedürler ile uğraşmak yerine işinize ayırabilirsiniz.

 

Son olarak!

hijyen.org sizi maddi ve manevi sürprizlerle karşı karşıya bırakmaz. Sunduğumuz hiç bir hizmette asla kötü sürprizlere yer yoktur. Güler yüzlü ve samimi bir hizmet anlayışı ile işlerinizi kolaylaştırmak için her zaman sizin tarafınızda olmayı arzu ederiz.

Sevgilerle…